Apple Watch Series 8 45mm

33,990 L

 

Apple Watch Series 8 vjen një sërë veçorish të avancuara shëndetësore, duke përfshirë njoftimet e rrahjeve të zemrës, gjurmimin e nivelit të oksigjenit në gjak, funksionimin e EKG-së dhe zbulimin e përplasjeve. Ai gjithashtu përfshin sensorin e temperaturës, ndërsa ofron lidhje, transmetim muzikor, aftësi të portofolit dixhital, integrim me Siri dhe gjurmim fitnesi. Me faqet e saj të personalizueshme të orës, rezistencën ndaj ujit dhe pajtueshmërinë me pajisjet e tjera të Apple, Seria 8 shërben si një pajisje gjithëpërfshirëse për monitorimin e shëndetit, komunikimin dhe komoditetin e përditshëm.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Apple iPhone 13 Pro Max

57,990 L61,990 L
 

Apple iPhone 13 Pro

48,990 L57,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

A2771

Color

Midnight, Starlight, Red

Watch Size

45mm

Network
Technology

No Cellular Connectivity

Body
Dimensions

45 x 38 x 10.7 mm

Weight

38.8 g

Build

Glass front, Ceramic/Sapphire Crystal Back, Aluminum Frame

SIM

N/A

Display
Size

1.9 Inches

Resolution

484 x 396 Pixels (~326 ppi Density)

Protection

Ion-X Strengthened Glass

Platform
OS

watchOS 9.0, upgradable to 9.5

Chipset

Apple S8

CPU

Dual-core

GPU

PowerVR

Memory
Card slot

No

Rom

32GB

Ram

1 GB

Sound
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

No

Comms
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, dual-band

Bluetooth

5.3, A2DP, LE

GPS

GLONASS, GALILEO, QZSS, BDS

NFC

Yes

Radio

No

USB

No

Features
Sensors

Accelerometer
Gyro
Heart Rate
Barometer
Always-on Altimeter
Compass
SpO2
VO2max
Temperature(Body)

Battery
Type

Li-Ion 308 mAh, non-removable

Charging

Wireless Fast Charging

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Apple Watch

1x Watch Band

1x Manual