Rrip per Apple Watch 38/40mm

1,000 L

 

Materiali i lemuar dhe i dendur. Shume elegant ne dore dhe shume i rehatshem per lekuren. Vjen me nje mbyllje inovative me pin.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Dark Blue, Pastel Gray, Black

Watch Size

38mm, 40mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1  x Rrip per Apple Watch 38/40mm