Ofertë!
OFERTA ONLINE

ASUS Monitor TUF Gaming 32″, QHD, 170Hz

39,990 L

Kurseni: 10,000 L

TUF Gaming VG32AQL1A është një monitor lojrash 31,5 inç QHD i krijuar me një panel të shpejtë IPS dhe pajtueshmëri me NVIDIA® G-SYNC®, duke ofruar një shpejtësi mbresëlënëse rifreskimi 170 Hz për lojëra ultra-reaguese. I pajisur me ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync) dhe teknologjitë AMD FreeSync™ Premium, siguron turbullim dhe ngecje minimale të lëvizjes, duke u ofruar lojtarëve lojë të qetë dhe gjithëpërfshirëse. Me pajtueshmërinë me DisplayHDR™ 400 dhe një gamë 99% DCI-P3, ai ofron saktësi dhe kontrast të jashtëzakonshëm ngjyrash, duke përmirësuar më tej përvojën e lojës. Ky monitor është një zgjedhje e shkëlqyer për lojtarët që kërkojnë performancë të nivelit të lartë dhe pamje mahnitëse.

Ka stok

SKU: ECM690 Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
7 g/kg
Brand
Model

VG32AQL1A

Color

Black

Display
Panel Size

31.5"

Display Viewing Area (H x V)

698.112×392.688 mm

Display Surface

Non-Glare

Backlight Type

LED

Panel Type

Fast IPS

Viewing Angle (CR≧10, H/V)

178°/ 178°

Pixel Pitch

0.273mm

Resolution

2560 x 1440

Color Space (sRGB)

125%

Brightness (Typ.)

400cd/㎡

Contrast Ratio (Typ.)

1000:1

Display Colors

16.7M

Response Time

1ms GTG

Refresh Rate (Max)

170 Hz

Flicker-free

Yes

Video Feature
Features

• Trace Free Technology
• GameVisual
• Color Temp. Selection
• GamePlus
• HDCP
• Extreme Low Motion Blur
• ELMB Sync
• VRR Technology
• GameFast Input technology
• Shadow Boost
• DisplayWidget
• Low Blue Light
• Multiple HDR Mode

Audio Feature
Speaker

2Wx2

I/O Ports
Ports

DisplayPort 1.2 x 1
HDMI(v2.0) x 2
USB Hub : 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Earphone Jack : Yes

Signal Frequency
Digital Signal Frequency

HDMI: 30 KHz ~223 KHz (H)/ 48 Hz~144 Hz (V)
DP: 223KHz ~223 KHz (H)/ 48 Hz ~144 Hz (V)
DP: 249KHz~249KHz (H)/ 48Hz~170Hz (V) (OC)

Power Consumption

27.1W

Power Off Mode

<0.5W

Voltage

100-240V, 50/60Hz

Mechanical Design
Tilt

+20° ~ -5°

Swivel

+10° ~ -10°

VESA Wall Mounting

100x100mm

Kensington Lock

Yes

Dimensions & Weight
Dimensions

71.60 x 56.50 x 24.00 cm

Weight

8.6 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Monitor