Awei Stereo Wireless Headphone A780BL

1,990 L

 

Kufjet AWEI A7808BL janë kufje me Bluetooth 5.0, të cilat ju ofrojnë cilësi të jashtëzakonshme zëri. Lidhja është statike dhe shpejtësia e transferimit është mjaft e mirë. Janë të palosshme, për të zënë sa më pak hapësirë, të rehatshme në përdorim dhe peshojnë shumë pak.

Ka stok

SKU: CNG3036-B Modeli: A780BL Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Bluetooth

V5.0

Connectivity

Wireless

Battery Capacity

250 mAh

Special Features

Foldable

Voltage

5 Volts

Battery Cell Composition

Lithium Polymer

Cable Feature

Detachable

Manufacturer

AWEI

Channel System

Stereo (two-channel)

Drive Unit

40mm

Charging Time

2 hours

Call Duration

12 hours

Music Duration

15 hours

Material

ABS

Waterproof

IPX5

Support Protocol

HSP1.0/HFP1.5/A2DP1.0/AVRCP1.3

Sensitivity

90 ± 3db

Frequency range

20-20000Hz

Resistance

16Ω

Size

22 x 22 x 6cm

Dimensions

4 x 10 x 16.5 cm

Item Weight

450 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Awei Stereo Wireless Headphone A780BL

1 x USB Charging Cable.

1 x Manual