Baseus Mobile Game Adapter GA01

3,490 L

 

Adaptor lojrash per telefonin tuaj nga Baseus.Telefoni lidhet me Wireless dhe kontrollohet permes tastieres dhe mouse- it qe lidhen me kabllo.  Funksionon me tastiera dhe mouse te llojeve te ndryshme. Nderkohe trajektoria e komanduar e mouse-it  siguron nje komandim te qendrueshem dhe pa nderprerje. Shijoni lojen tuaj te preferuar ne telefon ne cdo kohe, sikur jeni duke luajtur ne kompjuter.

 

Ka stok

SKU: CNG1891-B Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Material

PC+ silicone

Interface

Type-c for power supply
USB*2 for Keyboard/Mouse

Bluetooth

4.0

Distance range

5 m

Input current

not less than DC 5V/1A

Dimension

91.0×31.0x16.0mm

Compatible with

iOS/Android phones or tablets (not supported on MTK platform)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x BASEUS GAMO Mobile Game Adapter Keyboard and Mouse Base

1 x  User Manual