Xiaomi Mi Wireless Charging Stand 20W

1,990 L

 

Shijoni kënaqësinë e të karikuarit pajisjet tuaja celulare shpejt dhe sigurt me Mi Wireless Charging Stand 20W, të përshtatshëm për të gjitha pajisjet të cilat kanë teknologjinë e karikimit QI. Ka dalje 20W dhe dizajn modern.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA ONLINE

Electric Scooter KCQ M365 App

21,990 L
 
- 12%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Electric Scooter 3

52,990 L
Kurseni: 7,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Product Name

Mi 20W Wireless Charging Stand (Universal 20W Fast Charge)

Model No.

WPC02ZM

Input Port

USB-C

Transmission Distance

≤4 mm

Input Parameters

5V=2A/9V=1.6A/12V–16V– 1.7A max

Output Parameters

20W max

Operating Temperature

0°C–35°C

Product Dimensions

109.7 × 91 × 91 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Mi 20W Wireless Charging Stand (Universal 20W Fast Charge) × 1
USB cable × 1
User manual × 1