Baseus Simplism Y-Type Leather Case

990 L1,990 L

 

Kover per iPad,material lekure, plote stil dhe prodhuar ne formen e nje libri. Mundeson mbrojtje te klasit te pare per iPad tuaj.

Color
Screen size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Blue

Screen size

11", 12.9"