Ofertë!
OFERTA ONLINE

Blackview BV5300 Pro

14,990 L

Kurseni: 4,000 L

Blackview BV5300 Pro është një smartphone i krijuar për qëndrueshmëri dhe performancë në mjedise sfiduese. Me një vlerësim IP68/IP69K për rezistencë ndaj ujit dhe pluhurit dhe mbrojtje të shkallës ushtarake kundër rënieve, goditjeve dhe temperaturave ekstreme, është ndërtuar për t’i bërë ballë kushteve të vështira. Pajisja funksionon me një procesor me tetë bërthama, duke ofruar performancë të qetë për detyra të ndryshme dhe krenohet me një kapacitet të madh baterie për përdorim të zgjatur dhe kohë gatishmërie, me mbështetje për karikim të shpejtë. I pajisur me një kamerë me rezolucion të lartë për kapjen e imazheve dhe videove të qarta, së bashku me një sërë opsionesh lidhjesh si 4G LTE, GPS dhe NFC, BV5300 Pro është i përshtatshëm për aktivitete në natyrë dhe punë në mjedise kërkuese.

Ka stok

SKU: CEL1993-O Modeli: BV5300 Pro Kategori: , , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2023

Color

Orange

NETWORK
TECHNOLOGY

GSM / HSPA / LTE

BODY
DIMENSIONS

161.5 x 77.6 x 15 mm

WEIGHT

273 g

SIM

Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

BATTERY & CHARGING
Battery

Li-Ion 6580 mAh, non-removable

Charging

10W Wired

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

DISPLAY
Display Type

IPS LCD, 500 nits

Display Size

6.1 inches, 91.3 cm2 (~72.9% screen-to-body ratio)

Display Resolution

720 x 1560 pixels, 19.5:9 ratio (~282 ppi density)

PLATFORM
Operating system
Chipset

Mediatek MT6765 Helio P35 (12nm)

CPU

Octa-core (4×2.35 GHz Cortex-A53 & 4×1.8 GHz Cortex-A53)

GPU

PowerVR GE8320

CAMERA
Main Camera

Triple, 13MP

FEATURES MAIN

LED flash, HDR, panorama

VIDEO MAIN

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (8MP)

VIDEO SELFIE

1080p@30fps

SOUND
LOUDSPEAKER

Yes

3.5MM JACK

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

NFC

Yes

RADIO

FM radio

USB

USB Type-C 2.0, OTG

FEATURES
SENSORS

Accelerometer, proximity, compass

SPECIALS

IP68/IP69K dust/water resistant (up to 1.5m for 30 min)
Drop-to-concrete resistance from up to 1.5m
MIL-STD-810H compliant

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Blackview BV5300 Pro

1 x Charger

1 x Manual