SAPO ERDHI

Bloody Light Strike 12000CPI RGB Optical Switch P30 Pro

2,590 L

 

Përjetoni fuqinë e kontrollit total në dorën tuaj, me Bloody P30 Pro RGB Mouse. Sensori optik siguron saktësi. Është projektuar për rehati, duke ju lejuar të ruani nivele të larta të performancës. Lidhet me USB 2.0/3.0. Është i lehtë dhe ka preçizion të lartë.

Ka stok

SKU: CNG3451-B Modeli: P30 Pro RGB Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

P30 PRO RGB

Color

Black

TRACKING
Sensor

PixArt-PMW3360 Gaming Engine

Resolution

100-12,000 CPI

Image Processsing

3.61M pixels/sec

Frame Speed

Adjustable

Acceleration

20 g

Tracking Speed

250 ips

RESPONSE
Report Rate

125-1,000 Hz/sec

Key Response

0.2 ms

DURABILITY
Micro-Switch

Over 20 Million Clicks
(Left/Right Buttons)

Wheel

Over 1 Million Scrolls

Metal X'Glide Armor Boot

Over 300 Kms

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Bloody Light Strike 12000CPI RGB Optical Switch P30 Pro RGB