Bose Soundlink Revolve II Bluetooth Speaker

21,990 L

 

Bose SoundLink Revolve II është një zgjidhje e gjithanshme audio, që jep tingull zhytës 360° me transduktorin e tij me rreze të plotë dhe deflektorin akustik të gjithëdrejtuar. Duke pasur radiatorë të dyfishtë pasivë për bas të thellë, altoparlanti ofron 13 orë baterime një karikim të plotë dhe mbështet lidhjen e lehtë përmes teknologjisë NFC dhe bluetooth. Ai shkëlqen si në modalitetin Stereo ashtu edhe në atë Party kur lidhet me një tjetër Revolve II, duke siguruar ndarje të saktë majtas/djathtas ose riprodhim të sinkronizuar për hapësira më të mëdha. Altoparlanti funksionon si një altoparlant me mbështetje për komanda zanore për Siri dhe Google Assistant, dhe trupi i tij i qëndrueshëm prej alumini dhe vlerësimi IP55 e bëjnë atë të përshtatshëm për përdorim të brendshëm ose të jashtëm.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

SoundLink Revolve II

Color

Black, Silver

Materials

Aluminum, Plastic, Silicone

Speaker System
Passive Radiators

2

Built-In Mic

Yes

Connectivity
Wireless

Bluetooth, NFC Connectivity, Wireless Connectivity

Bluetooth Version

4.2

Bluetooth Range

Up to 10 Meters

Wired

1 x 1/8" / 3.5 mm Stereo (Audio) Input

Battery & Charging
Battery Life

13 hours

Charging Interface

1 x Micro-USB

Charge Time

4 hours

Dimensions & Weight
Dimensions

8.23 x 15.16 x 8.23 cm

Weight

700 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Bose SoundLink Revolve II Bluetooth Speaker

1x Micro-USB Charging Cable

1x USB Power Supply