Bose Soundlink Revolve II Bluetooth Speaker

26,990 L

 

Shijoni te degjuarit muzike me Soundlink Revolve II. Lidhet me 2 pajisje njekohesisht per me shume volum. Vjen me bateri te rikarikushme dhe kohe degjimi deri ne 13 ore. Rezistenca ndaj ujit, e ben te pershtatshem per cdo ambjent ku mund te ndodheni. Pajisur me mikrofon keshtu qe ju mund ta kontrolloni nepermjet Sirit ose Asistentit te Google. Ofron audio me kualitet te lart dhe shume bas njekohesisht.

Ka stok

SKU: DUN1152-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 9%
Ofertë!

Harman Kardon Onyx Studio 7 – Blue

31,490 L
Kurseni: 3,000 L
- 17%
Ofertë!

Marshall Woburn II BT – White

49,990 L
Kurseni: 10,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

SoundLink Revolve II

Color

Black

Materials

Seamless aluminum grille
Silicone top with buttons
Silicone bottom

Bluetooth
Bluetooth

V4.1

Bluetooth range

Up to 9 m

Input
Power input

Micro-B USB port
3.5 mm auxiliary input

Microphone

Microphone for voice pick-up built into the top control pad

Battery
Battery type

Rechargeable lithium-ion battery

Battery life

Up to 13 hours on average listening volume

Charging time

Up to 4 hours when using the provided cable and a recommended 1500mA (1.5A) USB power supply (not provided)
Using an alternate USB power source or charging while playing music may increase charging time

Contrtols
Button controls

Power on/off, Bluetooth, Input mode, volume, multi-function

Additional information
Compatible App

Bose Connect app

Details

Durable, water- and dust-resistant design: IP55 rating
Pair two speakers to achieve left/right Stereo Pairing or Party Mode (multi-unit simultaneous playback)
Simple Sync connectivity to sync music with a Bose smart speaker or soundbar

Dimension & Weight
Dimension

8.23 x 15.16 x 8.23 cm

Weight

0.7 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SoundLink Revolve II speaker

1 x USB cable (micro-B to USB A)

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu