SAPO ERDHI

Boya BY-VG380 Multifunctional Smartphone Video Kit

6,990 L

 

BOYA BY-VG380 është një mbajtëse gjithëpërfshirëse e përshtatur për entuziastët e fotografisë dhe videografisë celulare. Mini trekëmbëshi i tij i rregullueshëm, me një montim rrotullues ofron kënde të gjithanshme të filmimit dhe mund të shndërrohet në një kapje dore për më shumë lëvizshmëri. Kompleti përfshin një mikrofon universal BOYA BY-MM1, duke siguruar audio me cilësi transmetimi si për ambientet e brendshme ashtu edhe për ato të jashtme pa nevojën për bateri. Ideale për YouTubers, vlogger dhe videografë, ky komplet ofron komoditet dhe rezultate të nivelit profesional. Me përputhshmërinë për pajisjet iOS dhe Android me gjerësi deri në 3,2″, përdoruesit mund të krijojnë pa mundim foto mahnitëse horizontale ose vertikale kudo që të shkojnë.

Ka stok

SKU: DUN2319-B Modeli: BY-VG380 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

BY-VG380

Color

Black

Tripod
Features

• Adjustable mini tripod
• Rotating ball head mount
• Collapsible into handheld grip
• Suitable for on-the-go photography
• Versatile shooting angles

Microphone
Details

• BOYA BY-MM1
• Universal video microphone
• High-quality audio capture
• Ideal for indoor and outdoor use

Compatibility
Devices

• Compatible with iOS and Android devices
• Supports devices up to 3.2" in width

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Smartphone Video Rig

1x Ball Head

1x Mini Tripod

1x Shock Mount

1x Fur Windscreen

1x BY-MM1 Shotgun Microphone

2x 3.5mm TRS Connector