Brother Label Cassette DK11221

690 L

 

Etiketa me adezivë të përshtatshme për printerat Brother të serisë QL. Shumë cilësore dhe ekonomike në të njëjtën kohë.

Ka stok

SKU: ALB149 Modeli: 23MM-23 RL-BR Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 20%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Brother QL-700 Label Printer

11,990 L
Kurseni: 3,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Label size

23 x 23 mm

Label type

Paper

Adhesive

Permanent

Suitable for

Direct thermal printer

Compatible with

Brother QL-550, QL-500, QL-500A, QL-500BS, QL-500BW, QL-560VP, QL-560, QL-570, QL-580N, QL-650TD, QL-700, QL-710W, QL-720NW, QL-1050, QL-1050N, QL-1060N

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Brother Label Cassette DK11221