SanDisk Ultra Dual 3.0

2,290 L

 

Lironi hapsire thjeshte dhe shpejte nga pasjisja juaj Android me USB 64GB nga SanDisk. Njera ane Mikro USB dhe ana tjere USB Type-A 3.0.

Ka stok

SKU: ALB264 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SanDisk Ultra Dual 3.0