Brother QL-600B Label Printer

8,490 L

 

Brother QL-600B është printer etiketash me shpejtësi të lartë i krijuar për të printuar etiketa të ndryshme. Ky printer etiketash ju lejon të krijoni etiketa letre me kosto efektive për paketa, zarfe, postime dhe më shumë. Ka shpejtësi printimi deri në 71 mm për sekond  dhe gjithashtu është  i pajisur me prerje automatike për më pak lodhje e më shumë efektivitet.

Ka stok

SKU: ALB148 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 19%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Brother QL-800 High Speed Label Printer

12,990 L
Kurseni: 3,000 L
- 13%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xprinter XP-Q260 Thermal Printer

6,990 L
Kurseni: 1,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Technology

Thermal direct

Type

Monochrome

Resolution

300 x 600 dpi

Print speed (black/white)

71 mm/s

Interfaces

USB

Power supply (LOV)

mains-powered

Max. label width

62 mm

Dimensions

128 x 153 x 221 mm

Weight

1.12 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Printer

1 x Power Cable

1 x Manual