Ofertë!
OFERTA ONLINE

Brother QL-700 Label Printer

11,990 L

Kurseni: 3,000 L

Printeri QL-700 e bën printimin e etiketave më të lehtë dhe më të përballueshëm se kurrë më parë. Kompakt në madhësi, por i madh në performancë. Printoni deri në 93 etiketa në minutë, pa pasur nevojë të instaloni softuere shtesë. Mjafton ta vendosni në prizë e të filloni printimin.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 18%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xprinter XP-q260 Thermal Printer

6,990 L
Kurseni: 1,500 L
- 20%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Brother QL-800 High Speed Label Printer

11,990 L
Kurseni: 3,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Technology

Direct thermal

Print resolution

300x300dpi (standard) / 300x600dpi (high resolution mode)

Print speed (single colour)*

Max 150mm/sec (93 labels/minute)

Label widths

12mm – 62mm

Maximum print width

60.96mm

Maximum print length

1 metre

Media sensor type

Reflective

Cutter

Yes (full cut / guillotine type)

Media types

DK rolls (DK die-cut labels / DK continuous tape)

USB

USB version 2.0 full-speed (type mini-B connector)

Flash (for label templates)

6MB

Power

Internal S/W power supply

Operating system support

Microsoft® Windows Vista®/ Windows® 7 / Windows® 8 Windows® 8.1 /
Windows® 10OS X v 10.10 / 10.11 / 10.12 Android 4.1 or higher

Weight & Dimensions
Weight

1.12kg

Dimensions

128(w) x 221(h) x 153(d) mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Printer

1 x Power Cable

2 x starter rolls:

– 29 mm x 90 mm standard address labels (100 labels)

– 62 mm continuous length paper tape (8 metres)

1 x USB cable

1 x Manual