Ofertë!
OFERTA ONLINE

Charger USB-C to Lightning 20W

190 L

Kurseni: 100 L

Çlironi potencialin e karikimit të shpejtë të pajisjeve tuaja. Ky adapter karikon një iPhone 12 deri në 60% në vetëm 30 minuta. Është universal dhe i përshtatshëm për çdo lloj pajisje me portë Type-C. Është i vogël dhe mund ta merrni kudo me vete.

Ka stok

SKU: MST100 Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

White

General
Ports

USB-C

Compatible

Phones, Tablets, etc

Input power

100-240V, 50/60 Hz

Output power

5V / 3A
9V / 2.22A

Maximum power

20W

Features

•Fast Charging: The 20W power adapter is designed to provide quick and efficient charging for compatible Apple devices. It supports fast charging for iPhones, iPads, and other devices that are compatible with USB Power Delivery (USB-PD) technology.
•Compact and Portable: The adapter is relatively small and lightweight, making it easy to carry and travel with. Its compact design allows for convenient storage and portability.
•USB-C Connector: The power adapter features a USB-C connector, which allows for a direct connection to USB-C enabled devices. The USB-C interface supports higher power delivery.
•Compatibility: The 20W power adapter is compatible with a wide range of Apple devices, including iPhone models that support fast charging, as well as various phones and tablets models.
•Safety Features: Apple power adapters are designed with built-in safety features to protect against overcharging, overheating, and short circuits. These safety mechanisms help ensure the safe and reliable charging of your devices.

Dimensions & Weight
Dimensions

30.8 x 30.8 x 56.3 mm

Weight

About 50 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Charger

1 x Manual