Të Përdorura

Dell Precision 7540 15″, 32GB, 500GB SSD, Core i7

69,990 L

 

Laptop kompakt, me qëndrueshmëri të lartë dhe performancë të jashtëzakonshme, me rezolucion Full HD dhe një mori portash që mund tju nevojiten. Laptopi Precision 7540 nga Dell është ideal për punë apo studime.

• Intel® Core™ i7-9850H
• 32GB RAM + 500GB SSD
• 15″ FHD Display
• NVIDIA Quadro T2000

Ka stok

SKU: LAP410 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
DESIGN
Color

Grey

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-9850H

Processor family

9th Generation Intel® Core™ i7 Processors

Processor Frequency

Up to 4.60 GHz

Processor Cache

12 MB

Processor cores

6 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

32GB

Ram Type

DDR4

Memory

500GB SSD

Memory slots

4

SSD Details

M.2 PCIe NVMe Solid State Drive

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

WVA

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA Quadro T2000

Graphics Memory

4GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

GDDR6

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Intel® Wi-Fi 6 AX200 2×2 .11ax 160MHz

Ethernet LAN

Integrated 10/100/1000 Gigabit Ethernet

Bluetooth

5.1

PORTS & INTERFACES
Details

1 x Headphone
2 x USB 2.0
1 x Security Lock
1 x RJ-45
1 x Mini Display Port
1 x HDMI
2 x USB Type-C Ports
1 x SD Card
1 x SC Card

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

User-Facing: 720p

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion Polymer (LiPo)

Battery Capacity

97WHr

Number of battery cells

6

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.52 kg

Dimensions

377.6 x 251.3 x 25.9 mm

POWER
AC Adapter Power

180 Watt AC Adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger