Dell Wireless Keyboard and Mouse KM3322W

3,990 L

 

Përmirësoni produktivitetin tuaj në punë me këtë kombinim të tastierës dhe mausit pa kabllo nga Dell që është krijuar enkas për produktivitet dhe qendrueshmëri.

Ka stok

SKU: SBBU9800 Kategori: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Wireless

Interface

2.4 GHz

Wireless Receiver

2.4 USB wireless receiver

Dimensions

• Keyboard: 44.92 cm x 12.3 cm x 2.53 cm
• Mouse: 5.832 cm x 10.49 cm x 3.887 cm

Weight

• Keyboard: 497.12 g
• Mouse: 57.8 g

Mouse Buttons Qty

3

Mouse Resolution

1000 dpi

Movement Detection Technology

Optical

Supported Battery Type

AA x 1

OS Required

Apple MacOS, Android, Google Chrome OS, Linux 6.x, Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 / 11

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x mouse

1 x keyboard