Ofertë!
OFERTA ONLINE

DJI Mavic 3 Series Fly More Kit (Shoulder Bag)

51,990 L

Kurseni: 8,000 L

Kompleti DJI Mavic 3 Fly More (Shoulder Bag) ofron një grup gjithëpërfshirës aksesorësh për të përmirësuar përvojën tuaj të fotografimit nga ajri, duke përfshirë dy bateri inteligjente me kohë maksimale fluturimi 46 minuta secila, një qendër karikimi të baterisë 100 W që karikon në mënyrë efikase deri në tre bateri , një karikues makine 65W me porta të dyfishta daljeje (USB-C dhe USB-A) që mbështesin protokollet PPS dhe PD, helika me zhurmë të ulët për fluturime më të qeta dhe një çantë transporti.

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Compatibility

• DJI Mavic 3 Classic
• DJI Mavic 3
• DJI Mavic 3 Cine

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

DJI Mavic 3 Intelligent Flight Battery × 2

DJI Mavic 3 100W Battery Charging Hub × 1

DJI 65W Car Charger × 1

DJI Mavic 3 Low-Noise Propellers (pair) × 3

DJI Convertible Carrying Bag × 1