Ofertë!
OFERTA ONLINE

Dyson V12s Detect Slim Submarine™

71,990 L

Kurseni: 10,000 L

Dyson V12s Detect Slim Submarine™ i cili tashmë mund edhe të lajë dyshemenë. Të gjithë në një pajisje të vetme me Dyson. Hiqni çdo papastërti apo njollë me aksesorin e posacëm të Dyson V12s Detect Submarine. Me fuqi të jashtëzakonshme thithje si çdo produkt i mirënjohur i Dyson, eleminim i çdo grimce pluhuri dhe kapacitet 0.35L për të mbuluar pastrimin e çdo hapësire në shtëpinë tuaj dhe mbi çdo sipërfaqe qoftë laminat, qeramike, gur, etj. Mirëmbajtja për të gjithë ata që kanë kafshë shtëpiake do jetë shumë herë më e thjeshtë dhe e shpejtë si dhe koha që do ju nevojitet për pastrim do jetë më e pakët se fshesat tipike të pastrimit me vakum. Siguroni pastërtinë absolute me Dyson V12s Detect Slim Submarine™ dhe shijoni një shtëpi krejtësisht të pastër në çdo kohë.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 17%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Dyson Airwrap Complete Long – Blue Blush

49,990 L
Kurseni: 10,000 L
- 22%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Dyson V15 Absolute Detect Laser Vacuum Cleaner

69,990 L
Kurseni: 20,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Color

Yellow/Gray

Model

Dyson V12s Detect Slim Submarine™

Design
Cordless Design

Transforms into a handled vacuum for high and low cleaning

Construction

Polycarbonate, ABS, Aluminum

Motor and Technology
HYPERDYMIUM™ MOTOR

Powerful and lightweight digital motor spins at up to 125,000rpm

ROOT CYCLONE™ TECHNOLOGY

11 Root cyclones generate forces of up to 100,000g for no loss of suction.

Cleaning Technology
DE-TANGLING TECHNOLOGY

Digital Motorbar cleaner head prevents hair tangles

SCIENTIFIC PROOF

Piezo sensor measures and counts dust particles, adjusting suction power accordingly

Dyson Submarine™ wet roller head technology

Motorized wet roller picks up liquids, debris and tough stains, which are continuously extracted from the roller with each rotation. Cleans over 92 m² with one water tank.

Battery and Power
CLICK-IN BATTERY

Easily removable and replaceable, providing up to 60 minutes of fade-free power

CHARGE TIME

4.5 hours

Filtration
MULTI-STAGE FILTRATION

Fully-sealed system traps 99.99% of microscopic particles and allergens

FILTER

Washable Filter for easy to maintain for long-lasting performance

BIN VOLUME

0.35L

Performance
MAX MOTOR SPEED

125,000rpm

Dimensions & Weight
DIMENSIONS

1247 x 257 x 253 mm

WEIGHT

3.1 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Dyson V12s Detect Submarine™

1x Charger

1x Submarine™️ Wet Roller Head

1x Combination tool

1x Fluffy Optic™ cleaner head

1x Hair screw tool

1x Crevice tool

1x Drip Tray

1x Wand clip

1x Docking station