Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro Filter

6,990 L

 

Filter ajri super efektiv me 3 nivele filtrimi. Eleminon 99.97% te tymit, pluhurave, polenit dhe të gjithë copëzave të tjera të vogla me madhësi deri në 0.3 mikron. Ky filtër është i përshtatshëm për Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro.

Ka stok

SKU: DUN1444 Modeli: M15R-FLP-GL Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 22%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Air Purifier 2H

13,990 L
Kurseni: 4,000 L
- 20%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Air Purifier 3H

18,490 L
Kurseni: 4,500 L
- 12%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Air Purifier Pro

26,490 L
Kurseni: 3,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Specification
Product external diameter

Φ226mm

Product height

360mm

Applicable models

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro Filter x 1

User manual x 1