Ofertë!
OFERTA ONLINE

Eizo ColorEdge Monitor CG2730, 27″

129,990 L

Kurseni: 20,000 L

Monitor me dizajn ergonomik nga Enzo 27” me performancë dhe karakteristika të cilat do përshpejtojnë dhe lehtesojnë projektet tuaja. Pajisur me software ColorNavigator 7 i cili është software më i fundit i i menaxhimit të ngjyrave duke rezultuar në punime krejtësisht të sakta me realen në fotografi, dizajn, printim dhe krijim videosh.

Ka stok

SKU: MON142-B Modeli: CG2730 Kategori: , Etiketa: , , ,

Informacion i detajuar

Peshë
7 g/kg
Brand
Model

CG2730

Color

Black

Best for

Designer

DISPLAY
Display Size

27"

Panel type

IPS

Aspect Ratio

16:9

Resolution

2560 x 1440

Brightness (min.)

350 cd/m²

Contrast Ratio

1500:1

Reaction Time

13 Milliseconds

Color Gamut (typical)

Adobe RGB: 99%, DCI-P3: 98%

Flat / Curved

Flat

Viewing angle (H x V)

178°/178°

Refresh rate

60Hz

CONNECTIVITY
Ports

3 x USB 3.1 Gen 1: Type-A
2 x USB 3.1 Gen 1: Type-B
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x DVI-D

PERFORMANCE
Power supply

100 – 240V

Power consumption

33 W

Power consumption (standby)

0.6 W or less

Dimensions & Weight
Device with stand (W x H x D)

638 x 559.1 x 245 mm

Weight

9.5 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor