Electric USB Lighter

490 L1,390 L

 

Çakmak elektrik. Është i ndërtuar nga një material rezistent. Ështe i sigurt dhe i lehtë për t’u përdorur. Ky çakmak është i papërshkueshëm nga era sepse nuk prodhon flakë. Vjen me një kabllo mini USB dhe ka një bateri të rikarikueshme. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 22%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Body Composition Scale

1,790 L
Kurseni: 500 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black, Blue, Silver

Connectivity

USB

Features

Flameless
USB Rechargeable
Wind Safe
Gas-Less
High-quality made.
Easy to use
Environmental friendly

Weight

45gr

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Electric USB Lighter

1  Charger