Extender 300Mbps Universal Wi-Fi Range

2,500 L

Zgjerues i zones se mbulimit te WiFi ben te mundur te keni qasje ne internet nepermjet WiFi edhe ne zonat ku nuk mund te arrihet me kabell. I vogel, vendoset ne prize dhe eshte shume i thjeshte per tu perdorur.

S’ka stok

Shitur: 1069 copë
SKU: NEEXT0005 Kategori: ,

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim