Tp-link 8-Port 10/100Mbps Desktop Switch

1,490 L

 

TL-SF1008D ju ofron 8 porta 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 duke ju kursyer rrëmujen e kabujve apo adaptorëve të tepërt. Është i përshtatshëm për shtëpi dhe zyra me grupe të vegjël pune.

Ka stok

SKU: NESWI0033 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols

IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
CSMA/CD

Interface

8 10/100Mbps Ports, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX

Fan Quantity

Fanless

External Power Supply

100-240VAC, 50/60Hz
(Output: 9VDC / 0.6A)

Buffer Size

768Kb

Data Rates

10/100Mbps at Half Duplex ;
20/200Mbps at Full Duplex

LED Indicator

Power
Port network activity (on the network module)

Dimensions ( W x D x H )

135 × 79 × 23mm

Max Power Consumption

2W

Max Heat Dissipation

7.0 BTU/h

Environment

Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F);
Storage Temperature: -40℃~60℃ (-40℉~140℉);
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing;
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x 8-Port 10/100Mbps Desktop Switch
1 x Power Adapter
1 x User Guide