Extreme Pro SDXC Card UHS-I

2,500 L17,100 L

Prodhuar per pajisjet qe suportojne SD. mund te regjistroj ne Full HD, 3D dhe 4K. E pershtatshme per tu perdorur ne burst-mode gjithashtu per te ruajtur materialin fillestar.

Read Speed
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion shtesë

Brand
Read Speed

90MB/s, 170MB/s

Memory Internal

32GB, 64GB, 128GB, 256GB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim