SAPO ERDHI

FD Wireless Keyboard & Mouse EK1300

1,490 L

 

FD EK1300 është një set tastierë dhe mause me wireless i krijuar për performancë efikase dhe të besueshme. Si mausi ashtu edhe tastiera ofrojnë transmetim të të dhënave me shpejtësi 1 Mbps në një frekuencë 2.4 GHz me 16 kanale, duke siguruar lidhje të qëndrueshme brenda një rrezeje prej 10 metrash. Mausi përmban një sensor optik me një rezolucion prej 1500 DPI, duke siguruar gjurmim të saktë për detyra të ndryshme. Mausi dhe tastiera kanë një jetëgjatësi prej 3 milionë klikimesh, duke siguruar qëndrueshmëri. Madhësia e saj kompakte siguron shkrim të rehatshëm, ndërsa gjendjet me fuqi të ulët të të dyja pajisjeve konsumojnë energji minimale me 50uA. Kompleti FD EK1300 ofron një zgjidhje hyrëse të përshtatshme për përdoruesit duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyeshme për përvoja kompjuterike pa probleme.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, White

Model

EK1300

Mouse
Mouse Data Transmission

1Mbps

Frequency

2405MHz – 2476MHz

Channel

16

Sensor

Optical

Resolution

1500 DPI

Rate of Return

250Hz

Distance

10 Meters

Working Voltage

1.5V

Working Current

12mA

Battery

1 x AA Battery

Lifespan

3 Million Clicks

Sleep Current

200uA

State of No Receiving

50uA

Keyboard
Wireless Data Transmission

1Mbps

Working Frequency

2405MHz – 2476MHz

Working Distance

10 Meters

Voltage

1.5V

Current

18mA

Keyboard Battery:

1 x AAA Battery

Keyboard Lifespan

3 Million Keystrokes

Standby Current

1mA

Dimensions & Weight
Dimensions

Keyboard : 432 x 139.5 x 20.5 mm
Mouse : 101.4 x 59.2 x 36.7 mm

Weight

Keyboard : 450 g
Mouse : 75 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Keyboard

1x Mouse

1x AA Battery

1x AAA Battery