SAPO ERDHI

FD Wireless Mouse E311

490 L590 L

 

FD E311 është një maus optik me wireless që kombinon komoditetin, saktësinë dhe transportueshmërinë. Me një rreze të jashtëzakonshme wireless prej 20 metrash, ofron lirinë për të lëvizur dhe punuar pa u lidhur me një kompjuter. Mundësuar nga një bateri e vetme AA, ajo mban një tension efikas prej 1.5V dhe një rrymë prej 10mA, duke siguruar jetëgjatësi të baterisë. Sensori optik siguron lëvizje të saktë të kursorit me një rezolucion prej 1000 dpi, duke e bërë atë të përshtatshëm për detyra të ndryshme. Ndërtimi i tij i qëndrueshëm me një jetëgjatësi prej 3 milionë klikimesh siguron performancë të besueshme. Për më tepër, është i pajtueshëm me Windows, macOS dhe Linux, duke e bërë atë një zgjedhje të gjithanshme për përdoruesit në platforma të ndryshme. FD E311 është një opsion i shkëlqyeshëm për ata që kërkojnë një maus pa tela të besueshëm dhe të pasur me veçori për nevojat e përditshme kompjuterike.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

E311

Color

Black, White

Connectivity
Wireless Technology

2.4G

Wireless Range

Up to 20 Meters

Receiver

USB

Performance
Sensor

Optical

Mouse Resolution

1000 DPI

Rate of Return

250Hz

Buttons

3

Power
Power Source

1 x AA Battery

Voltage

1.5V

Current

10mA

Dimensions & Weight
Dimensions

103 x 60 x 31mm

Weight

35 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Mouse

1x Receiver

1x AA Battery