Gembird DisplayPort to DVI Adapter Cable

890 L

 

Përshtatës i DisplayPort mashkull në DVI femër. Kjo kabllo ju mundëson të lidhni një DVI me një burim videoje DisplayPort. Është vetëm 10 cm dhe mund ta merrni lehtësisht me vete.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Cable Size

10 cm

Color

Black, White

Interface

DisplayPort v.1

Video resolution

up to 1920 x 1200 x 60 Hz

Net weight

37 g

Features

• Male DisplayPort to female DVI adapter cable

• Enables to connect a DVI display to a DisplayPort video source

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x DisplayPort to DVI adapter cable,