Gembird Firewire IEEE 1394 Cable 6P/4P

490 L

 

Kjo kabllo ju mundëson një lidhje të besueshme dhe kalim shumë të shpejtë të të dhënave. Përbëhet nga material cilësor dhe është e çertifikuar sipas standardeve Europiane.

Ka stok

SKU: KBVID0052 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Cable Size

1.8m

Supports data transfer speed

100, 200, 400 Mbps

Connectors

4 pin and 6 pin

Features

FireWire IEEE1394 standard 4PM/6PM connector cable

1.8 m (6 feet) length

Strain relief, gold plated contacts

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Firewire IEEE 1394 cable 6P/4P