Lan Cable

400 L500 L

Kabell LAN me gjatesi 3 dhe  5 meter. Me fishe RJ45 e cila perdoret gjeresisht per kompjutera, laptop, printer, TV smart dhe nje pjese shume te madhe te router.

Cable Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Cable Size

5m, 3m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim