Gembird HDMI Male-Male Cable

390 L

 

Kabllo HDMI me shpejtësi të lartë. Suporton rezolucion deri në 4k dhe përbëhet nga 2 koka tipi A (mashkull) me material bakri.

Ka stok

SKU: ALB190 Modeli: A05126 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Type

High-speed with Ethernet

Bandwidth

18 Gbps data throughput

Supported resolutions

1080p resolution at 60Hz, 4K resolution at 60Hz

Supported features

CEC. HEC, HARC, 3D, Deep Color up to 16-bits per channel, x.v.Color™, High Definition Audio, including SA-CD, DVD-Audio, DTS-HD Master Audio™, and Dolby TrueHD™""

Connectors

2 x Type-A male, gold plated

Conductor material

Copper

Length

0.5 m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gembird HDMI Male-Male Cable