SAPO ERDHI

Gembird TV Wall Mount (Fixed), 37”-80”

2,990 L

 

Përditësoni këndin e televizorit tuaj duke instaluar këtë të fundit në mur me mbajtësen moderne nga Gembird. Me material premium dhe dizajn minimalist, kjo mbajtëse nuk do të bjerë aspak në sy duke ju dhuruar një pamje mjaft estetike.

Ka stok

SKU: ALB505 Modeli: WM-80F-01 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
4 g/kg
Brand
Color

Black

General
Material

High-Quality Steel

Screen size

37”-80”

Surface finish

Powder coating

Vesa compatible

200×200, 300×200, 400×200, 300×300, 400×300, 400×400, 600×400 mm

Mounting Type

Wall mount

Weight capacity

70 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Gembird TV wall mount (fixed), 37”-80”