SAPO ERDHI

Gembird TV Wall Mount (Fixed), 43”-90”

3,490 L

 

Mbajtëse metalike për të instaluar televizorin në mur. Përbëhet nga kualiteti maksimal i hekurit duke ofruar siguri dhe rezistencë, me distancë 29 mm nga muri dhe e pajisur me çdo mjet të nevojshëm instalimi per ta lehtësuar maksimalisht procesin. Mënyra më e mirë për të përditësuar mbajtësen e televizorit tuaj.

Ka stok

SKU: ALB506 Modeli: WM-90F-01 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
4 g/kg
Brand
Color

Black

General
Material

High-Quality Steel

Screen size

43''-90''

Surface finish

Powder coating

Vesa compatible

200×200, 300×200, 400×200, 300×300, 400×300, 400×400, 600×400, 800×400 mm

Mounting Type

Wall mount

Weight capacity

70 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Gembird TV wall mount (fixed), 43”-90”