SAPO ERDHI

Gskill Trident Z5 RGB DDR5 6400, 32GB, (2x16GB)

17,990 L

 

Ram DDR5 i serisë Trident Z5 RGB ofron performancë ultra të lartë për platformat DDR5 me një dizajn të shkëlqyeshëm me shpërndarës nxehtësie prej alumini, ideale për krijimin e sistemeve të fuqishme. I krijuar nga IC-të DDR5 DRAM, ai arrin performancë të jashtëzakonshme i optimizuar për platformat Intel Core, ai sjell performancë ekstreme të memories për overclockers dhe entuziastë. Dizajni i tij futuristik përfshin një shpërndarës nxehtësie me teksturë të dyfishtë me një shirit alumini, shirit drite të tejdukshëm RGB dhe efekte ndriçimi të personalizueshëm përmes kontrollit të softuerit.

Ka stok

SKU: ECM568 Modeli: F5-6400J3239G16GX2-TZ5RK Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

F5-6400J3239G16GX2-TZ5RK

Color

Black

Memory
Memory Type

DDR5

Capacity

32GB (16GBx2)

Multi-Channel Kit

Dual Channel Kit

Performance
Tested Speed (XMP/EXPO)

6400 MT/s

Tested Latency (XMP/EXPO)

32-39-39-102

Tested Voltage (XMP/EXPO)

1.40V

Memory Configuration
Registered/Unbuffered

Unbuffered

Error Checking (ECC)

Non-ECC

SPD
SPD Speed (Default)

4800 MT/s

SPD Voltage (Default)

1.10V

Features
Details

• Intel XMP 3.0
• Heatspread Aluminum
• RGB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

2x Trident Z5 RGB