SAPO ERDHI

Haweel Electronics Organizer Storage Bag

990 L

 

E krijuar me një pjesë të jashtme najloni premium dhe një copë të butë të brendshme, kjo çantë e lehtë por e fortë ofron mbrojtje kundër goditjeve, rënieve dhe gërvishtjeve për të gjithë aksesorët tuaj të vlefshëm elektronikë. Ndarjet e saj të dizajnuara me kujdes strehojnë një gamë të gjerë artikujsh, nga përshtatësit e energjisë dhe karikuesit deri te kufjet, kartat e kujtesës dhe madje edhe gjërat thelbësore të ndihmës së parë. Profili i hollë dhe i lëvizshëm siguron integrim të lehtë në bagazhe, çanta shpine ose çantat e dorës, duke e bërë atë të përsosur për përdorim në zyrë, kohë të lirë ose udhëtime. Për më tepër, pëlhura e papërshkueshme nga uji mbron pajisjet tuaja nga uji dhe pluhuri i papritur, ndërsa zinxhirët ofrojnë akses të shpejtë në gjërat tuaja thelbësore. Thuajini lamtumirë mundimit të kërkimit të pajisjeve të shpërndara dhe përqafoni komoditetin e kësaj çante organizatore, shoqëruesin tuaj të besueshëm për organizim dhe mbrojtje pa probleme në lëvizje.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

HWL2127

Color

Grey, Black

Material
Exterior

Premium and Durable Nylon Material

Interior

Soft Lining

Features
Protection

Comprehensive protection against knocks, impacts, bumps, drops, dents, and scratches.

Multi-Usage

• Power adapters
• Charger
• Batteries
• Power bank
• Mouse
• Earphones
• Hard drive
• Memory cards
• Mini digital camera
• Pen
• Cables
• External driver
• Flash drive
• Basic first aid items
• Chargers
• Several USB cables
• Scissors
• Makeup
• Passport
• Memory cards
• Keys
• Smartphones
• and more

Portability

• Lightweight and sturdy design
• Slim profile for easy fitting inside carry-ons, backpacks, or handbags
• Ideal for office, leisure, and travel use

Waterproof and Dustproof

• Made with waterproof fabric to protect against splashes and rain
• Shields laptop accessories from spills, dust, and contaminants
• Easy to wash and reuse

Convenience

• Smooth zippers for quick access to electronic accessories
• Eliminates the need for rummaging around the house to find gadgets

Dimensions & Weight
Dimensions

19.5 x 12 x 8.5cm

Weight

60g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Haweel Electronics Organizer Storage Bag