SAPO ERDHI

Haweel Laptop Sleeve With Handle

990 L

 

Çanta e laptopit është projektuar për të akomoduar laptopë me madhësi ekrani që variojnë nga 12,5 në 13,5 inç, duke ofruar një përshtatje të përsosur për modele të ndryshme. Ndërtimi i tij i lehtë dhe rezistent ndaj goditjeve siguron transportueshmëri të lehtë pa shtuar masë të panevojshme në sendet tuaja. Pjesa e brendshme e çantës është e veshur me push të butë për të siguruar një pengesë mbrojtëse, ndërsa zinxhiri i fortë mbyll në mënyrë të sigurt laptopin. Nga jashtë, shtresa e pëlhurës mbron nga pluhuri, papastërtia dhe gërvishtjet, ndërsa dizajni i mbushur  e mbron nga goditjet. Për më tepër, ka një xhep përpara që ofron hapësirë shtesë ruajtëse për aksesorët si mausin, fishat, celulari, kartat e kujtesës, hard disk i jashtëm dhe stilolapsa. Doreza portative e çantës lejon përdorimin e përshtatshëm gjatë udhëtimit. E krijuar nga një kombinim pëlhure mat me veshje PVC, veshje me push super të butë dhe pëlhurë najloni 210D të qëndrueshme, kjo çantë laptopi siguron mbrojtje dhe stil të shkëlqyeshëm.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

HWL7019

Color

Grey, Black, Gray Blue

General
Screen Size

12.5" – 13.5"

Material
Fabric

Matte cloth with PVC coating

Lining

Super soft fluff

Design
Details

• Slim and Lightweight
• Ensures easy portability.
• Does not bulk up your laptop or bag.
• Easily slides into briefcase, backpack, or other bags.

Interior Protection
Interior

• Soft Crystal Fluff and Smooth Zipper
• Inner soft crystal fluff cover provides protection against accidental spills.
• Strong zipper ensures secure closure and protection for contents inside.

Exterior Protection
Exterior

• Multi-Layer Protection
• Outer fabric layer guards against dust, dirt, debris, and scratches.
• Padded design offers protection against bumps, shakes, and extrusion when placed in a backpack or suitcase.

Dimensions & Weight
Dimensions

34 x 25 x 2.5cm

Weight

300 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Haweel Laptop Sleeve