Ofertë!

iPhone 12 | 12 Pro Silicone Case with MagSafe

3,990 L

Kurseni: 4,000 L

Kover origjinal per modelet iPhone 12 dhe iPhone 12 Pro.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Compatible Models

iphone 12
iphone 12 pro

Color

Black, White

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim