Honor Magic Earbuds

2,990 L5,990 L

 

Qoftë zhurma gjatë fluturimit, trafiku i qytetit ose muhabetet i zyrës, kufjet HONOR Magic i filtrojnë këto zhurma të padëshiruara të ambientit me konfigurimin e mikrofonëve të dyfishtë. Këta mikrofona punojnë së bashku me mikrofonat e brendshëm për të llokuar zhurmën e padëshiruar rrethuese prej 32 dB ndërkohë që dëgjoni muzikë ose flisni në telefon. Kufjet vijnë me kontrollin me prekje që ju lejon të kontrolloni shpejt muzikën dhe telefonatat dhe me bateri që zgjat.

Color

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Blue, White

Feature

Hybrid Active NoiseCancelling Technology
10mm Driver Unit
Intelligent Wearing Detection
Convenient Touch Control
Long Lasting Battery Life

Design

Ergonomic trapezoidal ear-buds

3 different sizes of ear tips

Fit and comfortable in-ear design

Dimensions & Weight
With M Ear Tips Dimensions

41.8 mm x 23.7 mm x 19.8 mm

Charging Case Dimensions

80.7 mm x 35.4 mm x 29.2 mm

Earphone Weight

About 5.5g

Charging Case Weight

About 51g

Battery
Earphone capacity

37mAh (minimum value)

Charging case capacity

410mAh (minimum value)

Charging

USB Type-C port (5V/1A)

Connectivity
Bluetooth

5.0

Bluetooth Profiles

Supports A2DP 1.3, HFP 1.6, AVRCP 1.5

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earbuds pair
1 x Charging case
1 x USB-C charging cable
1 x Quick start guide
1 x Safety Information
1 x Medium ear tips pair (default)
3 x L/S/XS ear tips pairs