Kodak Multi-Use LED Flashlight

1,200 L

 

I pershtashem per nje sere aktivitetesh te ndryshme si, ngjitje ne mal, kamp, ecjet naten per pune dhe emergjenca te ndryshme. Drite te bardhe LED, me shume ndricim dhe konsum energjie te ulet. Me koke te levizshme, me te cilen mund te ndryshohet drejtimi i ndricimit sipas deshires. Pajisur edhe me LED ne trup per te prodhuar drite ne hapsire me te madhe. 

Ka stok

Shitur: 154 copë

SKU: KDK18 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim