HP 15.6″ Prelude Backpack

2,990 L

 

E hijshme, elegante dhe rezistente. Mbroni teknologjinë tuaj me rezistencën ndaj ujit dhe konstruksion të mbushur për një laptop me ekran diagonal 13 inç, 14 inç ose 15 inç. Canta ka 1 ndarje kryesore, 4 xhepa të brendshëm dhe 2 xhepa të jashtëm për perdorimin tuaj.

Ka stok

SKU: SBZA0642 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Gray

Screen size

15.6"

Storage

1 main compartment
4 internal pockets
2 external pockets

Material

100% polyester

Dimensions (W x D x H)

31 x 10.5 x 45.5 cm

Weight

0.38 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Backpack