3 DITË OFERTA ONLINE

HP 250 G10 15.6”, 8GB, 512GB SSD, Core i5

64,990 L

 

Laptopi HP 250 G10 kombinon funksionalitetin thelbësor të biznesit me transportueshmërinë në një dizajn të hijshëm dhe të lehtë. Me një ekran 15,6 inç që paraqet një raport të lartë ekran-trup, ky laptop siguron pamje vizuale gjithëpërfshirëse. Mbështetur nga një procesor i fuqishëm Intel, memorie të shpejtë dhe opsione të bollshme ruajtjeje, ai fuqizon produktivitetin për punë. Portat e integruara të laptopit lehtësojnë lidhjen pa probleme me pajisjet periferike. Profili i tij i hollë mbështet stile fleksibël të punës në lëvizje, ndërsa përfshirja e një kamere HD dhe anulimi i zhurmës me AI me mikrofona me grup të dyfishtë mundëson bashkëpunim efektiv me pamje dhe audio të qarta.

 

• Intel® Core™ i5-1335U
• 8GB + 512GB SSD
• 15.6” FHD Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

725G5EA

Announced

2022

DESIGN
Color

Dark Ash

Type

NoteBook

PROCESSORS DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1335U

Processor Family

13th Generation Intel® Core™ i5 Processors

Processor Frequency

Up to 4.60 GHz

Processor Cores

10 Cores

Processor Cache

12 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-3200 MHz RAM

Memory

512GB SSD

Memory Slots

2

SSD Details

PCIe® NVMe™ SSD

Card Reader Integrated

No

DISPLAY
Screen Size

15.6''

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

Graphics Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Realtek Wi-Fi 6 (2×2)

Ethernet

No

Bluetooth

v5.3

PORTS & INTERFACES
Details

1x USB Type-C® 5Gbps Signaling Rate
2x USB Type-A 5Gbps Signaling Rate
1x AC Power
1x HDMI 1.4b
1x Stereo Headphone/Microphone Combo Jack

AUDIO
Built-in Microphone

Integrated Digital Microphone

Built-in Speakers

Stereo Speakers

CAMERA
Front Camera

720p HD Camera

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Clickpad with Support for Multi-Touch Gestures, Enabled for Taps by Default

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

41 Wh

Battery Cells

3-Cells

WEIGHTS & DIMENSIONS
Weight

1.52 Kg

Dimensions

36 x 23.6 x 1.86 cm

POWER
AC Adapter Power

45 W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger