SAPO ERDHI

HP Spectre x360 16″ Touchscreen, 16GB, 512GB SSD, Core i7

169,990 L

 

Ky laptop nga HP është i rafinuar, shumëfunksional dhe që kombinon performancën me dizajnin e mahnitshëm. Ky laptop 2 në 1 me modalitetin laptop dhe tabletë, plotëson të gjitha kërkesat tuaja. Nga ekuilibri audio-vizual deri në teknologjinë më të fundit, ky është një laptop i shkëlqyer. Merrni një perspektivë të re me Windows 11, ekran me touch i gjerë 3K+, Corning Gorilla Glass NBT për mbrojtje të fortë, performancë të shkëlqyer me procesorin e i7 të gjeneratës se 13-të Intel, përvojë e jashtëzakonshme me Intel Evo, grafikë Intel Iris Xe, audio perfekt me HP Quad Speakers dhe Bang & Olufsen.

• Intel® Core™ i7-13700H
• 16GB RAM + 512GB SSD
• 16″ TouchScreen 3K+
• Intel® Iris® Xe Graphics
• HP Rechargeable MPP2.0 Tilt Pen

Ka stok

SKU: SAS1038 Modeli: 16-F2013DX Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Announced

2023

Model

16-F2013DX

DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-13700H

Processor cores

14 cores

Processor Frequency

Up to 5.0 GHz

Processor Cache

24 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

RAM TYPE

DDR4-3200 MHz

Memory

512GB

SSD DETAILS

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

DISPLAY
Screen size

16"

PANEL TYPE

IPS

Display Resolution

3072 x 1920 pixels

HD Type

3K+

Touchscreen

Yes

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

GPU Memory

Shared

GPU Type

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Bluetooth

5.2

Wi-Fi

Intel® Wi-Fi 6E AX210 (2×2)

PORTS & INTERFACES
Details

2x Thunderbolt™ 4 with USB4™ Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
1x SuperSpeed USB Type-A 10Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge)
1x HDMI 2.0b
1x AC Smart Pin
1x Headphone/Microphone Combo

AUDIO
Built-in Microphones

Dual Array Digital

BUILT-IN SPEAKERS

Quad Speakers Audio by Bang & Olufsen

CAMERA
Front Camera

HP True Vision 5MP IR camera with camera shutter, temporal noise reduction

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

No

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

83 Wh Li-ion polymer

NUMBER OF BATTERY CELLS

6-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Dimensions

357.886 x 245.364 x 19.812 mm

Weight

2.018 kg

POWER
AC ADAPTER POWER

90 W

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Features
Pen

HP Rechargeable MPP2.0 Tilt Pen

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x HP Rechargeable MPP2.0 Tilt Pen

1 x Laptop Sleeve

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj