Innovation IT Performance SSD M.2

2,790 L5,990 L

 

SSD i brendshëm për laptop ose kompjuter. Rrit performancën e pajisjes në të cilën vendoset. Shpejtësi leximi deri në 2000 MB/s dhe 1950 MB/s.

Read Speed
Memory
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
General
Product type

NVMe/PCIe M.2 internal SSD

Type

Retail

Read Speed

1950 MB/s, 2000 MB/s

Design

M.2 Module 2280

Implementation
Memory

256GB, 512GB

Measures
Width

22 mm

Depth

80 mm

Weight

‎30 g

Interfaces
Connection

M.2 NVME PCIE 3.0 X 4

Specifications
NAS compatibility

Yes

Component for

PC/notebook

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Innovation IT Performance SSD M.2