SAPO ERDHI

Insta360 Flow Smartphone Gimbal Stabilizer

18,990 L

 

Stabilizuesi Insta360 Flow është një mjet kompakt por i fuqishëm i krijuar për krijuesit që kërkojnë filmime me cilësi profesionale nga smartphone. Dizajni i tij i palosshëm dhe i lëvizshëm lejon vendosjen e shpejtë, ndërsa stabilizimi i tij me 3 boshte siguron video të qetë dhe pa lëkundje. Me teknologjinë Deep Track 3.0 AI, subjektet mbeten në fokus dhe gjurmohen me saktësi, edhe gjatë shkrepjeve me lëvizje të ngadalta. Kontrolli intuitiv SmartWheel i gimbal siguron qasje të lehtë në funksione të ndryshme, duke përfshirë zmadhimin, këmbëzën dhe modalitetet e shkrepjes. Për më tepër, veçoritë si shkopi i integruar i selfieve dhe trekëmbëshi ofrojnë fleksibilitet në kapjen e këndeve, ndërsa bateria prej prej 16 orësh siguron seanca të zgjatura të shkrepjes. Me aplikacionin Insta360, përdoruesit mund të përmirësojnë më tej pamjet e tyre me efektet kinematografike dhe mjetet e redaktimit të mbështetur nga AI, duke e bërë krijimin e përmbajtjes një përvojë të qetë dhe të këndshme.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Grey, White

Gimbal
Load Capacity

130 to 300 g

Number of Axes

3: Pitch (Tilt), Roll, Yaw (Pan)

Rotation Range

Yaw (Pan): -230 to 100°
Pitch (Tilt): -150 to 180°
Pitch (Tilt): -100 to 82°

Follow Speed

Pan: 120°/s
Tilt: 120°/s
Roll: 120°/s

Compatibility
Smartphone Dimensions

Width: 64 to 84 mm
Thickness: 6.9 to 10 mm

Connectivity
Inputs/Outputs

1x USB-C (Power) Input

Wireless Protocol

Bluetooth 5.0

Battery
Battery Chemistry

Lithium-Ion

Battery Capacity

2900 mAh

Battery Runtime

12 Hours

Voltage

5.0 VDC

Power
Operating Voltage

5.0 VDC

Operating Current

2 A

Environmental
Operating Temperature

-10 to 40°C

Dimensions & Weight
Dimensions

269 x 73.57 x 69.94 mm
162.08 x 79.59 x 36 mm (Folded)

Weight

369 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Insta360 Flow Smartphone Gimbal Stabilizer

1x Magnetic Phone Clamp

1x Flow Grip Cover

1x Protective Pouch

1x USB-C to USB-A Charging Cable