SAPO ERDHI

Instax Mini Link 2 Case

1,190 L

 

Kasa mbrojtëse është një aksesor i domosdoshëm për të gjithë ata që kanë Fujifilm Instax Mini Link 2 . Ndërtimi i saj i fortë e mbron printerin nga dëmtimet e mundshme të shkaktuara nga goditjet, gërvishtjet duke siguruar që ai të mbetet në gjendje të paprekur. Dizajni kompakt i kutisë e bën atë të lehtë për t’u mbajtur, ndërsa vetitë e tij rezistente ndaj pluhurit dhe ujit ofrojnë mbrojtje shtesë. Me një xhep të brendshëm të dedikuar, mund të ruani me lehtësi fishat tuaja USB ose printime shtesë dhe mbyllja e sigurt e zinxhirit mban gjithçka në vend të sigurt. E krijuar nga material EVA e cila është e  butë në prekje, kjo kasë jo vetëm që garanton qëndrueshmëri, por gjithashtu i shton një prekje elegance printerit tuaj, duke e bërë atë zgjedhjen ideale për entuziastët e fotografisë në lëvizje.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 17%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Instax Wide Instant Film

2,490 L
Kurseni: 500 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Navy Blue, Pink, White

General
Material

Ethylene Vinyl Acetate

Compatibility

Fujifilm Instax Mini Link 2

Dimensions & Weight
Dimensions

50 x 120 x 150 MM

Weight

105 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Instax Mini Link 2 Case