iPhone 12 | 12 Pro Leather Case with MagSafe

9,500 L

 

Kover origjinal per modelet iPhone 12 dhe iPhone 12 Pro.

Ka stok

SKU: DUN661-B Modeli: MHKG3 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Compatible Models

iphone 12
iphone 12 pro

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu