Wiwu Skin Pro 2 Sleeve Bag For MacBook 15.4″

2,990 L

 

Cante nga Wiwu ,e pershtatshme per Macbook deri ne 15.4 inch. Material cilesor dhe rezistent. Mbron Macbook-un tuaj nga gervishtjet ose plasaritjet e xhamit.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Navy Blue, Black

Material

Eco-friendly Pu Leather

Screen size

15.4"

Feature

Water resistant material, lightweight and easy to take
1: 1 moulded for Mac Book, perfectly suit for your laptop

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Wiwu Skin Pro 2 Sleeve Bag For MacBook 15.4″