Samsung Clear View Galaxy S21 Ultra Cover with Pen

4,490 L

 

Kasa e S21 Ultra me S Pen është përmirësuar për t’iu përshtatur S21 Ultra të ri, duke përfshirë një S Pen së bashku me një mbajtës të dedikuar. Plus, kjo kasë është trajtuar me një shtresë antimikrobiale e cila parandalon krijimin dhe zhvillimin e mikrobeve dhe e mban smartfonin tuaj të pastër.

Ka stok

SKU: CNG2483 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

COMPATIBILITY

Galaxy S21 Ultra

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Samsung Clear View Galaxy S21 Ultra Cover with Pen