Ofertë!
OFERTA ONLINE

JBL Wind 3

7,990 L

Kurseni: 2,000 L

JBL Wind 3 është speaker ideal për çiklistët. Lidhet nëpërmjet bluetooth dhe suporton FM Radio, AUX  in dhe TF/microSD Media. Mund të zgjidhni çfarë të dëshironi, vendoseni speakerin tek timoni i biçikletës apo tek rripi i çantës dhe shijoni tingujt e muzikës kudo të shkoni.

Ka stok

SKU: DUN2032-B Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

Wind 3

Color

Black

General
Transducer

43 x 47 mm

Output power

5W RMS

Frequency response

110 Hz – 20 kHz

Signal-to-noise ratio

> 85 dB

Battery capacity

1050 mAh

Battery charge time

2.5 hours (5 V⎓1 A)

Music play time

up to 5 hours (dependent on volume level and audio content)

Bluetooth® version

5.0

Bluetooth® profile

A2DP 1.3, AVRCP 1.6

Bluetooth® transmitter frequency range

2400 MHz – 2483.5 MHz

Dimensions and Weight
Dimensions (W x H x D)

90 x 73.2 x 35.8 mm

Weight

0.230 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x JBL Wind 3/3S

1 x Dock/ Handlebar mount

1 x USB Type-C cable

1 x OM/ QSG

1 x Safety sheet

1 x Warranty Card